Skład dla Ciebie – profesjonalne usługi wydawnicze

nowa oferta dla autorów

Profesjonalny skład w oparciu o gotowe layouty!

 

Objętość do 5 arkuszy tylko 500 zł!

 

Interesuje Cię personalizacja?

Niestandardowy format?

Dodatkowe grafiki?

 

Zapytaj o możliwości!

PROJEKT OKŁADKI I ŚRODKÓW

Projekt layoutu – czyli szablonu składu, tj. układu poszczególnych elementów, fontów, odstępów itd. – powinien być spójny z okładką.   Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie i skład środka, i okładkę.   Możesz wybrać jeden z szablonów okładek, który uzupełnimy Twoimi treściami lub zdecydować się na personalizowany projekt – zarówno layoutu, jak i okładki.   Wybór należy do Ciebie!

Jak działa #skład_dla_Ciebie?

#1 wybierasz layout

Do wyboru masz kilka layoutów z formatu A5 – różne rodzaje fontów, ustawienia tytułów, podtytułów czy style pagin.  

#2 Personalizujesz

Potrzebujesz e-booka w formatach ePub lub mobi? Twój tekst ma dodatkowe ilustracje, przypisy lub tabele? A może chcesz wykorzystać więcej kolorów? Da się zrobić!  

#3 wysyłasz tekst

Wysyłasz tekst do składu, korzystając z formularza poniżej. Kiedy go dostanę, w ciągu 24 godzin się z nim zapoznam i skontaktuję z Tobą w celu doprecyzowania parametrów zlecenia i przekazania wiążącej wyceny.

#4 ustalamy szczegóły

Na tym etapie ustalamy wszystkie szczegóły – telefonicznie, mailowo lub przez komunikator – jak wolisz. Wybierzemy layout, opcje personalizacji, ustalimy indywidualny harmonogram prac. Gdy wszystko będzie jasne, otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zlecenia oraz fakturę (zaliczka lub pełna kwota, w zależności od naszych ustaleń) do zapłaty.

#5 płacisz i masz!

Po uregulowaniu przez Ciebie płatności – zabieram się do pracy. Książka będzie gotowa – w zależności od naszych ustaleń – w ciągu 24/48/72* godzin lub 5 dni roboczych.   *Ekspresowe zlecenia +70/50/25% ceny.

POTRZEBUJESZ REDAKCJI?

Jeśli potrzebujesz dodatkowo redakcji lub korekty tekstu, skorzystaj z kalkulatora dla kompleksowych usług lub skontaktuj się w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Każdy tekst jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY

Skorzystaj z formularza obok i przekaż mi jak najwięcej informacji o swojej książce lub po prostu prześlij materiał e-mailem.
Adres, na który prześlę Ci szczegóły.
Jeśli wolisz porozmawiać o projekcie – podaj numer telefonu.
Jeśli Twoja książka ma mieć numer ISBN – podaj go tutaj.
1 arkusz wydawniczy to 40 000 znaków ze spacjami. Przekłada się to na ok. 22 strony A4 (Times New Roman, 12 pt, interlinia 1,5).
Selected Value: 0
*w przypadku liczby obrazów większej niż 10 – wycena będzie indywidualna.
Wpisz dane, na jakie ma zostać wystawiona faktura. Jeśli nie chcesz podawać na tym etapie – możemy ustalić to później.
Kilka słów o publikacji, które pomogą mi lepiej dopasować propozycje oprawy graficznej.
VOUCHER NA WYDANIE KSIĄŻKI