Ef Ef

Usługi Wydawnicze

Pamiętnik burego kota

Seria lekkich, ciepłych i humorystycznych opowieści z życia autorki i jej zwierzęcej części rodziny widzianych z perspektywy przygarniętego przez nią kota – burego dachowca o imieniu Ryszard. Ryś opowiada swoje przeżycia i przygody swoich współmieszkańców: trzech kocich ciotek, swojej siostry Tosi, psa Czopera oraz ludzkich towarzyszy. Jeśli kochasz zwierzęta i lubisz się pośmiać, to ta książka jest dla Ciebie :blush:

 

Zapisz się na listę zainteresowanych już dziś, i pobierz pierwszy rozdział!

Kto za tym wszystkim stoi?

Joanna Włodarska

autorka

Dziennikarka, stylistka, specjalistka public relations. Autorka książek Jak zrobić ser w domu i Samowystarczalni w domu i w ogrodzie. Moja przygoda z prasą, a tym samym z pisaniem, trwa już ponad 20 lat. Piszę głównie do gazet lifestylowych, o tematyce kulinarnej i sielsko-wiejskiej. Jestem także założycielką Akademii Siedliska pod Lipami, w której uczę, jak żyć w zgodzie z naturą i z samym sobą. Prywatnie jestem wielką miłośniczką życia na wsi, ogrodów, zwierząt, a w szczególności kotów.

Ewa Krefft-Bladoszewska

korekta, skład, wydawca

Z wykształcenia jestem polonistką, ukończyłam specjalizację edytorską. Projektować i edytować książki zaczęłam już na studiach. Moim marzeniem jest prowadzić własne wydawnictwo – i w ramach wydawnictw Ef Ef oraz W paszczy sztuki właśnie to marzenie realizuję.

Aleksandra Laskowska

ilustracje

Na co dzień pracuję w branży gamedev, tworzę ilustracje oraz zajmuję się projektowaniem stron i gier. Pasjonują mnie języki obce, weterynaria, genetyka, ale także UX design i concept art. 

W wolnym czasie działam jako wolontariuszka, jestem założycielką grupy „Mrrrysunki – Artyści Charytatywnie”.

.

Copyright © 2021 Ef Ef Usługi Wydawnicze Ewa Krefft-Bladoszewska

VOUCHER NA WYDANIE KSIĄŻKI